-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Porady Jak zamontować crash pady RDmoto? Ochrona wahacza, ramy, przedniego zawieszenia Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Porady

Jak zamontować crash pady RDmoto? Ochrona wahacza, ramy, przedniego zawieszenia

Jak zabezpieczyć motocykl przed wywrotką? Najlepiej być czujnym na ulicy i na parkingu. Nie przeginać podczas jazdy i zachować szczególną ostrożność podczas przestawiania motocykla, czy parkowania go na miękkim podłożu. To 100% recepta na sukces, ale jeżeli zawiedzie, to… pomogą jedynie crash pady! W poniższym filmie pokażę wam jak prostą czynnością jest montaż crash padów czeskiego producenta, firmy RDmoto!

 

Tym razem mądry Polak przed szkodą. Po zakupie mojego pięknego Triumpha Speed Tripla poświęciłem mu trochę czasu, pieniędzy i energii na dopieszczenie niektórych jego elementów. Motocykl kupiłem po przygodzie, i choć chciałbym żeby już żadnej nie miał, to nie wiadomo jak życie się potoczy – szczególnie, że sprzęt mój abs-u niestety nie posiada. Zatem należy ograniczyć ewentualne straty do minimum. Jak? Montując crash pady! Jak? Właśnie tak:

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści