Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Intruzownia – Jastrowie 2009 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Intruzownia – Jastrowie 2009

W Jastrowiew dniach 4–6 września odbył się zlot miłośników i właścicieli chopperów oraz cruisierów marki Suzuki, Intruzownia 2009. Intrudery zjechały z całej Polski i nie tylko.

Jesienna Intruzownia pod patronatem Suzuki Motor Poland odbyła się 4–6 września w ośrodku wypoczynkowym „Leśnik” pod Jastrowiem. Na spotkanie właścicieli chopperów i cruiserów Suzuki zjechały Intrudery z całej Polski, a nawet z Holandii.

Chęć spotkania się z motocyklistami z forum skłoniła wielu Intruzomaniaków do pokonania trasy liczącej nawet 500 km. Na weekend zaplanowano wiele atrakcji. Piątek był dniem organizacyjnym, który zakończył się zabawą i grillem przy muzyce. W sobotę, niestety, z powodu deszczowej pogody nie udało się wyjechać na zwiedzanie okolicy, dlatego motocykliści przespacerowali się do, zburzonego w czasie II wojny światowej, mostu na Gwdzie. Po powrocie odbyło się wiele konkursów, m.in. wolna jazda, najbardziej przerobiony Intruder, najgłośniejszy Intruder, a zwycięzcy i uczestnicy otrzymali upominki przekazane przez Suzuki Motor Poland. Nowością na Intruzowni był pokaz elementów i akcesoriów motocyklowych przywiezionych przez uczestników spotkania, przydatnych do przerobienia motocykla. Drugi dzień zlotu zakończył się wieczorną biesiadą.


W niedzielę od samego rana trwały przygotowania do powrotu, jednak każdy z uczestników potwierdził już swój udział w kolejnej, wiosennej Intruzowni, która, według wstępnych ustaleń, odbędzie się w maju. Szczegółowe informacje zostaną umieszczone wkrótce na stronie www.intruderpolska.pl.

Jarek Norberczuk, założyciel forum, mowi: Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich na zlot miłośników Intruderów. Tyle pięknych maszyn w jednym miejscu to niesamowite widowisko, a każdy przejazd większą grupą zostawia niezapomniane wrażenia! Dodatkowo jest to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, podpatrzenia interesujących rozwiązań i, oczywiście, poznania ludzi, z którymi nie można się nudzić.

 

Więcej o motocyklach Suzuki
...
oceń ten materiał:
Intruzownia – Jastrowie 2009 Suzuki - jesienna edycja In...
Intruzownia – Jastrowie 2009 - fot. 2 Intruzownia 2009 - zlot mil...
Intruzownia – Jastrowie 2009 - fot. 3 Intruzownia 2009
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści