Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Inter Cars Moto Tour 2017 - Polska grupa w drodze na Słowację Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Inter Cars Moto Tour 2017 - Polska grupa w drodze na Słowację

Grupa licząca 20 motocykli ruszyła właśnie w podróż na Inter Cars Moto Tour. Co najmniej drugie tyle jedzie do słowackiego Trencina innymi trasami Na przystanku organizacyjnym przed Inter Motors w Nowym Targu zjedliśmy śniadanie i zaplanowaliśmy trasy. Dróg jak się okazało będzie kilka, jednak wszystkie zaprowadzą nas na duży zlot Moto Rock, gdzie dla uczestników IC Moto Tour została przygotowana specjalna strefa.

 

Dzisiaj Trencin na Słowacji, jutro Kiskore na Węgrzech, a w niedzielę finałowa impreza w rumuńskim Maguri. W sumie licząc od Nowego Targu to około 2000 kilometrów i trzy imprezy po drodze! Wszystkim życzymy udanej trasy i mega wrażeń! Czekamy również na Wasze zdjęcia z trasy!

 

Inter Cars Moto Tour odbywa się po raz drugi. To wyjątkowy pomysł na motocyklową przygodę opracowany i realizowany przy współpracy polskiego Inter Motors oraz motocyklowych departamentów Inter Cars SA na Słowacji, w Rumunii i na Węgrzech. W każdym kraju czeka na motocyklistów przystanek organizowany w formule zbliżonej do zlotu motocyklowego. To doskonała okazja do poznania motocyklistów z innych krajów i jednocześnie gotowy pomysł na sporą wyprawę. Otwarta formuła pozwala na udział w całej trasie, lub wybranym przystanku.

 

 

 

 

 

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści