Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Inparts.pl – sklep dla ludzi ze skuterową pasją Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Inparts.pl – sklep dla ludzi ze skuterową pasją

To już bez wątpienia wiosna. Sezon motocyklowo-skuterowy zdecydowanie czas zacząć. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, mają okazję solidnie przygotować swój jednoślad do użytkowania po zimowej przerwie. Przed wyruszeniem w drogę i zrobieniem przeglądu technicznego warto samemu zadbać

To już bez wątpienia wiosna. Sezon motocyklowo-skuterowy zdecydowanie czas zacząć. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, mają okazję solidnie przygotować swój jednoślad do użytkowania po zimowej przerwie. Przed wyruszeniem w drogę i zrobieniem przeglądu technicznego warto samemu zadbać o jego stan.

Zakładając, że skuter został porządnie zakonserwowany na zimę, należy go dokładnie wyczyścić z wszelkich środków zabezpieczających, zwracając przy tym szczególną uwagę na ramę oraz tłumik. Koniecznie należy sprawdzić w jakim stanie są linki prędkościomierza, obrotomierza, gazu i hamulca, a następnie należy je nasmarować, by niespodziewanie nie sprawiły zawodu w najmniej oczekiwanym momencie. Dość istotny dla bezpieczeństwa jest także dokładny przegląd układu paliwowego. Pamiętajmy o wymianie filtra paliwa i przedmuchaniu dyszy gaźnika. Skoro już o filtrach mowa, to nie zapominajmy o filtrze powietrza, a w zależności od potrzeby, o jego wymianie lub oczyszczeniu i nasączeniu olejem. Warto także naładować akumulator, oczyścić klemy i nasmarować jego bieguny specjalną wazeliną bezkwasową. Niemniej ważne jest odpowiednie ciśnienie w oponach, sprawdzenie grubości klocków hamulcowych, poziomu oleju hamulcowego oraz świateł i... można jechać.

Jeżeli w trakcie przeglądu okaże się, że skuter wymaga wymiany kilku części czy nowych płynów, warto zajrzeć do nowego sklepu z częściami do skuterów www.inparts.pl. Znajdziecie tam filtry powietrza i oleju, gaźniki, pompy oleju, różnego rodzaju linki, elementy układu hamulcowego i zawieszenia. W ofercie serwisu znajdują się również akumulatory, głowice, paski napędowe, sprzęgła czy części oświetlenia. Sklep www.inparts.pl to także docelowe miejsce dla tych, którzy chcieliby podrasować nieco swój skuter. Wybór odpowiedniego sposobu tuningu wpływa nie tylko na wygląd dwóch kółek, ale i osiągi. Zdecyduj sam na co postawisz – czy będą to cylindry, tłumiki, wariatory, czy wały korbowe. A może masz inny pomysł?

Inparts.pl to nie tylko części, to także ludzie, którzy go tworzą. Ich pasją są skutery, nie dziwi więc fakt, że właściwie Ci doradzą i pomogą w doborze odpowiednich części. Zapewniamy szybką przesyłkę, pełen komfort z poszanowaniem Twojego czasu. Wejdź na www.inparts.pl i przekonaj się sam!

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Inparts.pl – sklep dla ludzi ze skuterową pasją W sklepie inparts.pl...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści