-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Husqvarna Svartpilen 701 2019. Surowa przyjemność z jazdy i technologii Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Husqvarna Svartpilen 701 2019. Surowa przyjemność z jazdy i technologii

Husqvarna, obok pięknego konceptu Aero, pokazała także model Svartpilen 701 na rok 2019. Producent zapowiada, że ma on łączyć surową przyjemność z jazdy, znaną z dawnych motocykli, z najnowocześniejszym designem i technologią.

Svartpilen napędzany jest 75-konnym singlem, co już samo w sobie daje niezwykłe wrażenia. Motocykl wyposażony jest w zawias WP. Na uwagę zasługuje przede wszystkim unikalny design motocykla, łączący styl retro z nowoczesnymi liniami.

 

 

Mimo zewnętrznej surowości, czarny jak smoła Svartpilen zapewnia odpowiednią dawkę nowoczesnej technologii. Na pokładzie znalazły się wyłączalny system Bosch ABS, hamulce Brembo, działający w obie strony quickshifter, poślizgowe sprzęgło oraz elektroniczna przepustnica.

 

Wszystko to zamknięto w kratownicowej ramie ze stali chromowo-molibdenowej, która gwarantuje sztywność, stabilność i świetne prowadzenie w każdych warunkach.

 

 

 

Więcej o motocyklach Husqvarna
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści