Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Honda CB650R 2019 - brakujące ogniwo Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Honda CB650R 2019 - brakujące ogniwo

Honda uzupełniła w końcu rodzinę modeli Neo Sports Cafe. Zaprezentowana właśnie w Mediolanie CB650R to propozycja w średniej klasie pojemnościowej i mocny kandydat na bestseller.

To motocykl, którego wszyscy się na EICMA spodziewaliśmy, nie ma więc mowy o zaskakującym ruchu ze strony Hondy. Na niedawnych targach w Paryżu pokazano wersję koncepcyjną, a dziś w końcu widzimy przed sobą maszynę gotową do produkcji.

 

CB650R to motocykl z linii Neo Sports Cafe, czyli nowoczesnych nakedów z dużą domieszką stylistyki retro. Technicznie bazuje na dobrze znanym modelu CB650F, z którego wzięto m.in. czterocylindrowy, rzędowy silnik o pojemności 650 cm3. Jego moc wzrosła o ok. 5% i wynosi teraz 95 KM, a sama jednostka kręci się wyżej - do 13 tysięcy obr/min zamiast 12.

 

 

Stylistycznie nowy CB650R jest bardzo zbliżony do debiutującego rok temu CB1000R. Mamy tu pełne oświetlenie LED przy zachowaniu okrągłej lampy z przodu. Obecny jest także kolorowy wyświetlacz w miejscu tradycyjnych zegarów. Z przodu pracuje odwrócony widelec Showa SFF o średnicy rur 41 mm, a także podwójna tarcza hamulcowa z zaciskami radialnymi.

 

Na pokładzie obecny jest system HSTC (Honda Stability Control System) i wspomagane sprzęgło. Honda CB650R ma być dostępna również w wersji na prawo jazdy A2.

 

Więcej o motocyklach Honda
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści