-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Harley-Davidson® przygotowuje w Pradze obchody 115 rocznicy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Harley-Davidson® przygotowuje w Pradze obchody 115 rocznicy

Rok 2018 będzie 115 rokiem obecności marki Harley-Davidson® na rynku. Aby uczcić ten fakt, zaplanowano z właściwym rozmachem dwa poświęcone temu wydarzenia: obchody Jubileuszu w Pradze w dniach 5-8 lipca 2018 r. oraz w Milwaukee w dniach 30 sierpnia - 3 września. Harley-Davidson zorganizuje dla pasjonatów jednośladów dwie ogromne imprezy. I to dla wszystkich pasjonatów; dla każdego, kto pamięta, jakie uczucie towarzyszyło pierwszej przejażdżce rowerem po ulicy. Oraz dla tych, którzy poszli o krok dalej...

Dla pokoleń ojców, synów, matek, braci, sióstr i przyjaciół, którzy odpalili silniki i nawiązali więź na całe życie, podążając w stronę własnych horyzontów i goniąc za swoimi marzeniami. Dla motocyklistów szosowych, amatorów jazdy w sobotnią noc, ścigających się, członków klubów, mistrzów domowego tuningu oraz niestrudzenie pochłaniających kilometry wojowników szos.

 

 

 

 

 

115 Rocznica w Pradze to impreza dla wszystkich. Bo najważniejsza jest jazda, duch wyścigów i nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy dzielą pasję jazdy na dwóch kołach. Dlatego do Pragi zaproszeni są wszyscy - obecni motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na motocyklu. Obchody jubileuszu wpisują się w kalendarz wielkich imprez organizowanych przez Harley-Davidson w Europie, w tym European Bike Week w Austrii, gdzie przez kilka dni września ponad 120 000 osób uczestniczy w święcie motocykli i muzyki.

 

Miejsce imprezy jest doskonale dobrane. Marka Harley-Davidson ma w Czechach długą historię, a w Pradze znajduje się najstarszy w Europie, działający już od 90 lat, klub H-D ¬- Harley-Davidson Club Praha.

 

W ramach obchodów 115 rocznicy istnienia marki, w Strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Uczestnicy imprezy będą mogli również przetestować modele z rocznika 2018 w ramach Harley-Davidson Demo Truck.

 

W centralnym punkcie powstanie wioska H.O.G., a Arena Dark Custom będzie połączeniem mrocznego wystroju i adrenaliny. Występy na żywo zapewnią grające rock, blues, reggae i rap czeskie i słowackie zespoły, a motocyklowy pokaz kaskaderski Stunt Show z pewnością przyspieszy bicie serca.

 

W sobotę 7 lipca uczestnicy zatrzymanego ruchu ulicznego i mieszkańcy czeskiej stolicy będą świadkami przejazdu tysięcy motocykli Harley-Davidson przez historyczne centrum Pragi. Dla jadących w Paradzie będzie to prawdziwy powód do dumy ponieważ podstawą do udziału będzie, poza zakupem Pakietu Uczestnika, wylosowanie specjalnego kuponu. Pokaz Custom Bike Show będzie okazją do podziwiania efektów kreatywności konstruktorów, a Strefa Rodzinna zadba o uśmiechy na twarzach najmłodszych - w końcu Harley-Davidson nie jest zastrzeżony tylko dla dorosłych. Starsze dzieci będą mogły przetestować swoje umiejętności ¬w konkursie Biker Games!

 

Marka Jeep®, kluczowy partner i oficjalny sponsor największych imprez Harley-Davidson, podczas obchodów jubileuszowych 115 Rocznicy w Pradze umożliwi jazdę jednym z kultowych produktów marki. W strefie Jeep Lounge będzie można również kupić akcesoria sygnowane logo Jeep.

 

Jarda Vavrina, dyrektor zarządzający Harley-Davidson Praha, nie może doczekać się Jubileuszu: "Z klubem Harley-Davidson Praha, którego historia sięga roku 1928, przejechaliśmy wiele kilometrów. 115 Rocznica w Pradze będzie w wyjątkowym wydarzeniem 2018 roku. Z niecierpliwością czekamy, aby powitać wszystkich uczestników w naszym mieście, które, dzięki swojej historii, wkładowi w kulturę i pięknu jest światowej klasy celem podróży wielu turystów.”

 

Marc McAlister, dyrektor zarządzający Harley-Davidson ds. międzynarodowych, przyznał, że: "Nie mogę się doczekać świętowania 115-lecia istnienia fantastycznych motocykli Harley-Davidson z przyjaciółmi, rodziną, motocyklistami i fanami w Pradze. Nie ma lepszego miejsca do spotkania się z miłośnikami marki, aby świętować osiągnięcie kamienia milowego w historii firmy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni miastu Praga za otwarcie drzwi motocyklistom z całego świata, umożliwiając im udział w tych wyjątkowych obchodach. Niech zabawa się zacznie!”

 

Karla Šlechtová, Minister Rozwoju Regionalnego, jest również zachwycona: "Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Harley-Davidson wybrał Pragę na główne miasto obchodów 115 Rocznicy. Z niecierpliwością czekamy na fanów marki Harley-Davidson, wszystkich miłośników motocykli oraz wszystkich chętnych do udziału. Mamy nadzieję, że wszyscy będą się świetnie bawić oraz że uczestnicy doświadczą magicznej atmosfery naszego położonego w samym sercu Europy miasta ... To dla nas świetna okazja, aby pochwalić się pięknem Pragi i Czech. Wydarzenie z pewnością będzie miało pozytywne oddziaływanie ekonomiczne.

 

Można już rezerwować bilety na imprezę rocznicową w Pradze; jest też możliwy zakup Pakietu Uczestnika o unikalnej zawartości. Więcej informacji dostępnych pod adresem: www.h-d.com/115

 

 

 

 

 

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści