-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Harley-Davidson – nowa gama modeli na 2013? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Harley-Davidson – nowa gama modeli na 2013?

Jak głosi plotka, w przyszłym roku czeka nas wysyp maszyn „Anniversary Edition” od Harleya-Davidsona.

Jak głosi plotka, w przyszłym roku czeka nas wysyp maszyn „Anniversary Edition” od Harleya-Davidsona.


W 2013 Harley będzie obchodził swoją 110 rocznicę. Ta imponująca okazja nie może przejść bez echa. Jak głosi na razie tylko plotka, H-D przygotowuje na tę okazję nie tylko kilka imprez, ale też serię motocykli o imponująco długich nazwach.


W linii Touring ma pojawić się napędzany silnikiem o pojemności 1688 ccm Road King Anniversary Edition. Sportstery wzbogacą się o model Sportster 1200 Custom Anniversary Edition. W Dynach i Softailach spodziewane są modele: Fat Boy Special Anniversary Edition, Heritage Softail Classic Anniversary Edition i Super Glide Custom Anniversary Edition. Najwięcej pojawi się maszyn CVO: CVO Road Glide Custom Anniversary Edition, CVO Road King Anniversary Edition i CVO Ultra Classic Electra Glide Anniversary Edition.


Niestety, nie wiemy co kryje się pod przydomkiem „Anniversary Edition”. Czy będzie to tylko nowe malowanie, czy maszyny otrzymają jakiś lifting wyglądu? Na większe zmiany nie liczymy znając politykę Harley-Davidson do składania „nowych” motocykli ze starych klocków, co – trzeba przyznać – nie wychodzi im najgorzej.

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
oceń ten materiał:
Harley-Davidson – nowa gama modeli na 2013? Nowe modele motocykli na 11...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści