-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Harley-Davidson StreetFighter na 2020 rok pokazany oficjalnie [VIDEO] Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Harley-Davidson StreetFighter na 2020 rok pokazany oficjalnie [VIDEO]

Ofensywa Harleya nabiera rozpędu. Prawie równo rok temu włodarze firmy zaprezentowali swoje, trochę szalone, plany podbicia innych motocyklowych segmentów niż tylko chopper/cruiser. Wielu osobom, nawet w branży, wydawało się, że to tylko sprytne komputerowe rendery. Okazuje się, że nic z tych rzeczy. Oficjalnie streetfighter Harlev-Davidson Bare Knuckle wejdzie do sprzedaży w 2020 roku!

20 nowych modeli Harley-Davidson różnych segmentów motocyklowych w ciągu następnych kilku lat? To brzmiało jak dziwny sen. A jednak, ten sen zaczyna się spełniać. Harley już oficjalnie pokazuje swoją nowość na rok 2020, która napędzana jest chłodzonym cieczą V-Twinem o pojemności 975 ccm. Na razie nie zdradzono jeszcze danych technicznych motocykla, ale już możemy zobaczyć pojazd w pełnej okazałości prężący swoje muskuły, a raczej zaciskający gołe pięści (z ang. bare knuckle).

 

Na pewno więcej szczegółów poznamy, jak co roku, na mediolańskich targach EICMA 2019, które odbędą się już za dwa miesiące. Kolejną ciekawostką jest to, że H-D zapowiada swojego streetfightera w 9 różnych wersjach, począwszy od takiej z silnikiem pojemności 500 ccm. Strach się bać! Czekamy z niecierpliwością.

 

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści