-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Harley-Davidson Discover More: znamy zwycięzcę konkursu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Harley-Davidson Discover More: znamy zwycięzcę konkursu

Wybrano zwycięzcę polskiej edycji konkursu Harley-Davidson Discover More 2016, który dostanie do dyspozycji dwa motocykle turystyczne Harley-Davidson na dwa tygodnie w dowolnym miejscu na świecie oraz 20 000 złotych na pokrycie kosztów podróży.

Do konkursu zgłosiło się kilkuset uczestników ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Szczęśliwcem został Anton Bubiel z Warszawy, który skorzystał z jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Street Glide Special.

 

Anton Bubiel z Warszawy zwycięzcą konkursu H-D Discover More

 

Bubiel planuje rozpocząć swoją wyprawę w Las Vegas i zwiedzić stan Nevada, Arizona oraz Nowy Meksyk. W podróży towarzyszyć mu będzie Karolina Kowarska oraz przyjaciel na drugim z wygranych motocykli. Mają nadzieję zobaczyć wspaniałe miejsca i widoki, które można odkryć i  poczuć w pełni tylko jadąc na motocyklu Harley-Davidson. Planowanie trasy idzie pełną parą.

 

Wystarczyła jedna jazda próbna motocyklem Harley, aby marzenia zaczęły się spełniać.

 

To nie jest ostatni konkurs Harley-Davidson w tym roku. Obserwuj w lipcu oficjalny profil Harley-Davidson Polska na Facebooku, a może Ty wygrasz fantastyczny motocykl turystyczny Harley-Davidson Road Glide® Ultra na cały tydzień!

 

Jeśli nie masz pomysłu, gdzie pojeździć, poszukaj inspiracji na stronie www.greatestrides.eu.

 

Powyższa strona internetowa daje szansę motocyklistom z całej Europy na przesyłanie wiadomości i udostępnianie relacji z własnych podróży, aby mogli podzielić się nimi z innymi entuzjastami wypraw turystycznych. Internetowa społeczność stworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, niezależnie od marki ich pojazdu, pozwala podróżującym miłośnikom dwóch kółek szukać i odkrywać ciekawe trasy oraz nowe miejsca podczas wyjazdów w danym regionie.
 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
oceń ten materiał:
Anton Bubiel z Warszawy zwycięzcą konkursu H-D Discover More Anton Bubiel z Warszawy zwy...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści