-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Harley-Davidson Demo Tour rusza w Polskę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Harley-Davidson Demo Tour rusza w Polskę

Harley-Davidson Europe Ltd. i autoryzowani dealerzy H-D w Polsce zapraszają na cykl imprez HARLEY-DAVIDSON DEMO TRUCK TOUR 2011. W tym roku możliwość wypróbowania motocykla Harley bez prawa jazdy!

Harley-Davidson Europe Ltd. i autoryzowani dealerzy Harley-Davidson w Polsce zapraszają na cykl imprez Harley-Davidson Demo Truck Tour 2011.


Ponownie do Polski zawita impreza Demo Truck Tour, czyli truck Harley-Davidson z ponad 20 motocyklami na pokładzie przeznaczonymi do bezpłatnych jazd testowych. W dniach od 23 czerwca do 16 lipca motocykliści i nie tylko będą mogli wypróbować takie maszyny, jak: Sportster 883R, SuperLow, Sportster Iron 883, Forty-Eight, Sportster 1200 Custom, Dyna Street Bob, Dyna Fat Bob, Dyna Wide Glide, Dyna Super Glide Custom, Softail Cross Bones, Heritage Softail Classic, Blackline, Fat Boy, Fat Boy Special, XR1200X, Night Rod Special, V-Rod Muscle i inne.


Przyjdźcie i sprawdźcie osobiście te wspaniałe maszyny. Przekonajcie się, że motocykle Harley-Davidson to nie tylko zwykłe jednoślady, lecz także ludzie, pasja i styl życia!


Dla osób nieposiadających prawa jazdy kat. A również istnieje możliwość „wypróbowania” motocykla Harley-Davidson bez wyjeżdżania na ulicę. Dzięki specjalnej platformie JumpStart chętni będą mogli odpalić motocykl, sprawdzić jak chodzi skrzynia biegów, odkręcić manetkę do oporu i poczuć przynajmniej namiastkę tego, jak to jest dosiadać maszyny z amerykańskiej stajni.

 

Daty i miejsca Demo Truck Tour 2011 (w nawiasach nazwa dealera biorącego udział w imprezie):
23 czerwca zamek Chudów k. Gliwic (Arrow)
24–25 czerwca Katowice (Arrow)
28 czerwca Kraków (Dragon)
29 czerwca Jerzmanowice k. Krakowa (Dragon)
02–03 lipca Karpacz (Appaloosa)
05–06 lipca Warszawa (Liberator)
09–10 lipca Poznań (V-Force)
15–16 lipca Gdynia (Zdanowicz)

 

Dokładne lokalizacje i zapisy na jazdy: http://tour.harley-davidson.pl lub www.harley-davidson.pl. Zapraszamy!

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
oceń ten materiał:
Harley-Davidson Demo Tour rusza w Polskę Harley-Davidson Demo Truck...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści