-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Harley-Davidson Battle of the Kings – zagłosuj! Zostało już tylko 3 dni Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Harley-Davidson Battle of the Kings – zagłosuj! Zostało już tylko 3 dni

W konkursie Bitwa Królów 2016 bierze udział 13 motocykli zbudowanych przez dealerów Harleya-Davidsona z Europy Środkowej i Wschodniej. Aż 6 rywali pochodzi z naszego kraju. Głosowanie internautów trwa jeszcze tylko do 18 kwietnia.

W tym roku zadaniem dealerów i ich zespołów była przebudowa Harleya-Davidsona Iron 883. W Polsce do konkursu przystąpiło sześciu dealerów – H-D Gdańsk, H-D Katowice, H-D Kraków, H-D Szczecin, Liberator z Warszawy i V-Force z Poznania.


Każdy może oddać swój głos na wybraną maszynę na specjalnej stronie internetowej http://customkings.harley-davidson.com/pl_PL.


Namawiamy oczywiście do głosowania na polskie projekty, ale w naszej galerii prezentujemy całą trzynastkę oraz Irona 883, który stanowił bazę do przebudowy.

 

Harley-Davidson Iron 883 przebudowany przez Liberator z Warszawy

 

Harley-Davidson Iron 883 przebudowany przez Liberator Warszawa.


Zwycięzca regionalnej rundy Bitwy Królów, którego poznamy 15 maja, awansuje do wielkiego finału, który odbędzie się miesiąc później, 15 czerwca, podczas festiwalu Wheels & Waves we francuskim Biarritz. Laureat zostanie wyłoniony w drodze głosowania ekspertów spośród wszystkich zwycięzców etapów regionalnych i krajowych.

 

Zagłosuj na swojego faworyta w Bitwie Królów 2016!
http://customkings.harley-davidson.com/pl_PL

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Harley-Davidson Bitwa Królów 2016 - motocykle konkursowe

14
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści