Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Informacje Fora Fora GSX-R Forum Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Fora

GSX-R Forum

Forum gsxr-forum.pl powstało, aby ułatwić kontakt pomiędzy motocyklistami, użytkownikami tego samego modelu. 

Strona powstawała w grudniu 2009 roku, a forum ruszyło w styczniu 2010. Jest to największe polskie forum posiadaczy motocykli Suzuki, modelu GSXR.

 

Obecnie zarejestrowanych jest około 2700 użytkowników i większość z nich jest aktywna przynajmniej raz w tygodniu!
Zdarzają się też osoby z zagranicy, co nas bardzo cieszy. Założycielem forum jest młody motocyklista - Mateusz Jurczyński.
Pomysł założenia forum zrodził się z pasji do motocykli.


Dużo wolnego czasu i samozaparcia, aż w końcu udało się. Początki jak to zwykle bywa - były bardzo trudne. Dzisiaj użytkownicy generują ogromny ruch na stronie. Średnio dziennie mamy ponad 100 nowych postów. Forum posiada ponad 6500 tematów z różnych dziedzin, więc każdy znajdzie coś dla siebie.


Zdarza się, że użytkownicy organizują wspólne wyjazdy na tor. Jeśli ktoś jest zainteresowany -  zapraszamy do śledzenia odpowiedniego działu na forum. Atmosfera panująca na forum jest bardzo miła i przyjazna, o czym każdy może się przekonać. Wystarczy się zarejestrować. Po kilku odwiedzinach, aż chce się wracać!


Do odwiedzenia forum zapraszamy wszystkich użytkowników Suzuki GSXR oraz tych, którzy szukają informacji o tym modelu. Na pewno znajdziecie tam wszystko to, czego potrzebujecie. Nasi użytkownicy chętnie pomagają sobie nawzajem, np. przy wyborze motocykla podczas zakupów.

 

Do zobaczenia na forum i na trasie.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Zobacz galerię

GSX-R Forum

41
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści