Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Fuzja Husqvarny i Husaberga Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Fuzja Husqvarny i Husaberga

Jak wiadomo Husqvarna została zakupiona przez Pierer Industries AG, która należy do prezesa KTM. W tym miesiącu dowiedzieliśmy się, że włoska fabryka Husqvarny zostanie zamknięta, a produkcja będzie przeniesiona do Austrii. Teraz czas na kolejną rewelację - Husqvarna i Husaberg zostaną połączone.

Po 25 latach rozłąki obie marki znów będą razem. Jak głosi komunikat prasowy producenta - "Husqvarna wejdzie w nową, lepszą erę poprzez połączenie swojego bogatego dziedzictwa z technologią Husaberga." Tym samym w październiku zostanie powołana do życia firma Husqvarna Sportmotorcycle GmbH z siedzibą w austriackim Mattighofen. Jednocześnie za dostawy części zamiennych i dział obsługi klienta będzie odpowiedzialne biuro we włoskim Biandronno. Dotyczy to zarówno tegorocznych modeli, jak również starszych motocykli Husqvarny.

Oprócz tego w październiku zostanie przedstawiona nowa gama modeli producenta. Prezentacja odbędzie się w Szwecji, a już w listopadzie motocykle będzie można zobaczyć na targach EICMA. Możemy się spodziewać nowości w segmentach Enduro, Motocross, Supermoto oraz mini-motocykli sportowych.

Cała operacja odbędzie się pod hasłem "Łączymy to, co jest dla siebie stworzone".

Więcej o motocyklach Husaberg Autor: Wojciech Grzesiak
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści