Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Informacje Fora Fora Forum miłośników motocykli Honda Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Fora

Forum miłośników motocykli Honda

Nasze forum ruszyło we wrześniu 2010 roku. Założycielami są Raphi i Zbyhu, którzy są również administratorami forum.

Forum Miłośników Motocykli Honda

Początkowo było to forum o nazwie: Forum Miłośników Motocykli Honda CBF1000, ponieważ takimi motocyklami jeździliśmy i jeździmy do dzisiaj. Z czasem jednak zaczęli do nas zaglądać właściciele mniejszych modeli: CBF600 i CBF500, więc zmieniliśmy nazwę na: "Forum Miłośników Motocykli Honda CBF".

Wkrótce jednak i to okazało się niewystarczające, bowiem forum rozrosło się, zawitali do nas i aktywnie zabierali głos właściciele innych modeli marki. I tak ostatecznie staliśmy się: "Forum Miłośników Motocykli Honda".

Forum jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń wielu znajomych i przyjaciół. Służy nam do komunikacji, której towarzyszy dobre samopoczucie i przyjemna atmosfera oraz swoboda. To dla nas codzienność. Wielu z nas zmieniło już swoje motocykle na inne modele czy marki, lecz wciąż trzymamy się razem.

Zazwyczaj dwa razy w roku (wiosną i jesienią) spotykamy się na zlotach. Są to stosunkowo kameralne zloty (do 50 maszyn), na których zawsze jest świetna zabawa i atmosfera.

O motocyklach CBF i innych modelach Hondy wiemy niemal wszystko. Zawsze chętnie pomagamy, czy to w sprawach technicznych, czy przy wyborze swojego sprzętu. Nie ma u nas tematu, którego byśmy nie udźwignęli.

Jest nas już prawie 1500 osób, a przez 3 lata działalności napisaliśmy ponad 100 tysięcy ciekawych postów.

Nie ważne czy masz już w sobie pasję do motocykli czy dopiero jej szukasz - zapraszamy do nas! Dobra atmosfera gwarantowana!

Więcej o motocyklach Honda

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Zobacz galerię

Forum miłośników motocykli Honda

16
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści