Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Informacje Fora Fora Forum Łódzkich Motocyklistów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Fora

Forum Łódzkich Motocyklistów

Forum Łódzkich Motocyklistów zostało utworzone dla wszystkich motocyklistów z województwa łódzkiego oraz fanów jednośladów.

Powstało 27 czerwca 2011 roku z inicjatywy Marcina Wolskiego i Emila Dominiaka, którzy mieli potrzebę spędzania czasu na dwóch kółkach w większym gronie.

Forum dyskusyjne liczy ponad 2500 zarejestrowanych użytkowników, ale to nie statystyki są najważniejsze, tylko wartościowi motocykliści tworzący łódzką społeczność motocyklową. Śmiało można powiedzieć o ponad 200 osobowej grupie aktywnych motocyklistów, przewijających się w sezonie podczas spotkań, zlotów, wydarzeń.

 

Świętością stały się czwartkowe spotkania, które odbywają się regularnie co tydzień w sezonie, zrzeszając zarówno „wyjadaczy”, jak i świeżo upieczonych kierowców, bez względu na wiek czy płeć.


Atmosfera jest na tyle przyjemna, że kto nie zdąży po pracy przesiąść się na motocykl, przyjeżdża samochodem lub korzysta z komunikacji miejskiej.

 

W październiku 2012 roku powstało Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów , które objęło patronatem wszelkiego rodzaju wydarzenia motocyklowe na terenie Łodzi i okolic. Marcin Wolski (Prezes) oraz Maciej Turek (Sekretarz), jak i Członkowie Stowarzyszenia robią wszystko, aby łódzka brać motocyklowa stała się popularniejsza, budując coraz to lepszy wizerunek motocyklistów. Ponadto Stowarzyszenie organizuje cykliczne spotkania w Domu Dziecka nr 2 przy ul. Aleksandrowskiej w  Łodzi, wspierając dzieci w potrzebie i spełniając ich marzenia (Mikołajki, Dzień Dziecka).

 

Zapraszamy do nas

Motomikołaje 2013

Motomikołaje pojawili się także w Łodzi. Motocykliści zrzeszeni na Łódzkim Forum Motocyklowym już po raz drugi postanowili sprawić radość dzieciom z domu dziecka przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi.

Motomikołaje w domu dziecka pojawili się z mnóstwem prezentów, o które dzieci prosiły w swoich listach do Św.Mikołaja. W tym roku motocykliści uzbierali pokaźną kwotę: 4.285 pln, dzięki czemu marzenia dzieci mogły się spełnić.

W podziękowaniu za odwiedziny i za prezenty - dzieci podarowały Motomikołajom kartki z podziękowaniami.

 

 

>>Zobacz galerię<<

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Zobacz galerię

Łódzkie Forum Motocyklistów

55
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści