-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Ewan McGregor znów z Moto Guzzi Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Ewan McGregor znów z Moto Guzzi

Ewan McGregor znów w siodle Moto Guzzi! Nie od dziś wiadomo, że znany, hollywoodzki aktor jest prawdziwym fanem i pasjonatem motocykli z Mandello del Lario. To już drugi raz, kiedy motocykl Moto Guzzi promowany jest przez McGregora. W 2013 roku stał się twarzą kampanii wprowadzającej na rynek nowy model - California 1400.

Związek między Moto Guzzi i szkockim aktorem jest autentyczny i wynika z miłości McGregora do motocykli, szczególnie tych z Mandello. Znany jest nie tylko ze swojej gry aktorskiej w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych, ale również z programu dokumentalno-podróżniczego „Long Way Round”, gdzie okrążył świat na motocyklu.

 

 

McGregor jako pasjonat motocykli upodobał sobie jedną markę, Moto Guzzi. Po raz drugi stał się twarzą kampanii promującej jednoślad z Mandello. Współpraca ta jest unikalna i prawdziwa, dzięki motocyklowemu podejściu McGregora. Zanim zgodził się zostać twarzą kampanii, jak przystało na prawdziwego motocyklistę, Ewan postanowił przetestować osobiście motocykl, za który miał poręczyć.

 

Taka rekomendacja zobowiązuje! Moto Guzzi informuje, że testy poszły pomyślnie i Ewan McGregor po raz drugi promuje motocykl spod znaku Orła.

 

Zdjęcia realizowane w pięknych okolicznościach przyrody na Sardynii wykonane zostały przez Paolo Zambaldiego, a cały projekt jest pomysłem dyrektora artystycznego Luca Eremo.

 

Więcej o samym motocyklu możecie dowiedzieć się odwiedzając stronę: www.v85tt.motoguzzi-poland.pl

 

Więcej o motocyklach Moto Guzzi
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści