Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Eicma 2012 – czego możemy się spodziewać Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Eicma 2012 – czego możemy się spodziewać

Międzynarodowa wystawa Eicma 2012 zbliża się wielkimi krokami. Co prawda niektóre przyszłoroczne nowości już zostały zaprezentowane na Intermocie, ale w Mediolanie świeżych sprzętów też nie zabraknie.

Eicma to domowe targi dla marek z Włoch. Zwykle to właśnie na tę okazję zachowywane są najważniejsze nowości w ofertach rodzimych firm. Mimo dominacji Włochów, także japońscy producenci motocykli będę mieli coś do powiedzenia. Oczywiście będziemy na miejscu więc spodziewajcie się relacji na żywo w wykonaniu naszej redakcji!

MV Agusta Brutale 1090

 

W 2013 zobaczymy trzy wersje największego Brutale: 1090, 1090R oraz 1090RR. Zgodnie z przypuszczeniami, cena maszyn będzie rosła wraz z ilością literek „R” w nazwie. W nowych wersjach zobaczymy nieco przestylizowane plastiki, zmienione światła i wydechy, ale mimo tego ich stylistyka jest bardzo podobna do tej z zeszłego roku. MV Agusta wychodzi chyba z założenia, że skoro Brutale wyglądają dobrze, to nie będzie przy nich zbytnio kombinować. Najwyższy model dostanie lepsze hamulce i kilka dodatkowych koni, dzięki którym moc tego nakeda sięgnie do 158 KM.


Szkoda tylko, że w Polsce MV Agusta to nadal bardzo niszowa marka.

MV Agusta Rivale


Model Rivale wciąż pozostaje zagadką. Marka zdecydowała się na wypuszczenie tylko i wyłącznie szkiców motocykla. Wiemy jedynie, że maszyna miała być stylizowana na supermoto, ale w przedstawionym projekcie raczej tego nie widać. Mimo to motocykl wygląda ciekawie i świeżo.


Maszyna dostanie trzycylindrowy silnik… i tyle wiemy. Niestety, na dalsze szczegóły techniczne, których bronią w MV Aguście chyba rośli ochroniarze trzeba będzie zaczekać do Eicmy.

MV Agusta Brutale 800


Kolejną nowością od MV Agusty na sezon 2013 będzie średnie Brutale, które wypełni lukę między modelami 675 a 1090. Motocykl otrzymał trzycylindrowy silnik, z którego wygeneruje 125 KM. Na pokładzie, zgodnie z obecną modą, pojawi się także ośmiostopniowa kontrola trakcji.


Co do wyglądu osiemsetki: nie odbiega on od tego, co prezentuje pozostała cześć rodziny Brutale. Zwarta maszyna o ostrych liniach i z charakterystycznym wydechem jak w F3. Motocykl zdecydowanie może się podobać.

 

Więcej o motocyklach BMW
oceń ten materiał:
Eicma 2012 – czego możemy się spodziewać Eicma 2012
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści