-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe [EICMA] Supermocna MV Agusta Brutale 1000RR na 2020. Złamie barierę 300 km/h? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

[EICMA] Supermocna MV Agusta Brutale 1000RR na 2020. Złamie barierę 300 km/h?

MV Agusta Brutale 1000RR została zaprezentowana rok temu w wersji Serie Oro. Teraz trafia do sprzedaży w bardziej dostępnej, tańszej wersji. Na szczęście moc pozostała bez zmian...

Nie wielkość sprzedaży ale rozwiązania techniczne i ekskluzywność stanowią o potencjale marki MV Agusta. Ponad 200 KM (dokładnie 208) oraz masa 186 kg stawiają Brutale 1000RR w ścisłej czołówce segmentu – co ciekawe, prędkość maksymalna w okolicach 300 km/h wydaje się pierwszą kosmiczną biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze sportowym ale jednak nakedem. Warto wspomnieć, że korbowody wykonano z tytanu; silnik otrzymał także pierścienie zmniejszające tarcie.

 

Mimo 208KM i 300km/h ten motocykl obroni się wyglądem nawet z silnikiem 125 ccm...

 

W utrzymaniu motocykla w ryzach ma pomóc zaawansowany pakiet elektroniki z opcją antywheelie, asystentem startu oraz tempomatem. Sterowanie przepustnicą powierzono systemowi ride-by-wire.

 

Ciekawostką są reflektory z doświetlaniem pobocza, ABS z trybem Race Mode, aerodynamiczne skrzydła oraz półaktywne zawieszenie Ohlins. Silnik będzie mia cztery tryby pracy – Sport, Race, Rain, Custom. W stosunku do wersji Serie Oro pojazd będzie o 12 tysięcy euro mniej i osiągnie pułap 29 tys. euro.

 

 

 

 

Więcej o motocyklach MV Agusta
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści