-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Ducati zaprezentowało pierwszego elektryka. Wkrótce trafi do MotoGP i będzie to…skuter! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Ducati zaprezentowało pierwszego elektryka. Wkrótce trafi do MotoGP i będzie to…skuter!

Ducati zaprezentowało pierwszy elektryczny pojazd napędzany silnikiem elektrycznym. Co ciekawe został wyprodukowany na potrzeby teamu MotoGP i jest…skuterem.

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy wizję elektrycznego motocykla Ducati bazującego na Panigale. Nikt nie spodziewał się, że prawdziwy pojazd elektryczny z logiem marki z Borgo Panigale zostanie tak szybko zaprezentowany. To skuter elektryczny przeznaczony na potrzeby teamu wyścigowego biorącego udział w MotoGP. Będą z niego korzystać zawodnicy oraz członkowie ekipy na padokach torów wyścigowych.

 

Prezentacja pojazdu...

 

Poza logiem pojazd jest standardowym modelem produkowanym przez Super Soco to skuter CUx a od reszty egzemplarzy odróżnia go tylko malowanie w barwy Ducati. Za napęd odpowiada silnik Bosch o mocy 2700W. Pojazd osiąga prędkość maksymalną 45 km/h a zasięg przekracza 50 km.

 

Swoją drogą czy oficjalna premiera pojazdów elektrycznych sygnowanych logo Ducati oznacza zacieśnienie współpracy pomiędzy Ducati i Super Soco, a może dojdzie do fuzji firm? Czas pokaże – naszym zdaniem kwestią czasu pozostaje także produkcja przez Ducati seryjnych jednośladów zasilanych energią elektryczną…

 

 

Więcej o motocyklach Ducati
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści