Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Ducati Tour Polska - strona z evenatami Ducati już działa! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Ducati Tour Polska - strona z evenatami Ducati już działa!

Dotychczasowe imprezy organizowane przez Ducati Polska cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że importer postanowił utworzyć stronę ułatwiającą dostęp do informacji o wyjazdach i szkoleniach posiadaczom tej legendarnej marki.

Ducati postanowiło ułatwić dostęp do swojej "wyjazdowej" działalności i tak powstała strona www.ducatitour.pl, Dzięki niej, każdy zainteresowany będzie miał łatwy dostęp do informacji, kalendarza, relacji i formularzy rejestracyjnych dotyczących imprez Ducati.

 

 

Ducati Multi Tour 2016

 

Od wielu lat Ducati Polska dba o swoich klientów, zapewniając im szerokie spektrum aktywności, związanych z ich motocyklami. Od szkoleń na torze, poprzez wspólne wyjazdy różnego charakteru – jest w czym wybierać.

 

 

W tym sezonie każdy posiadacz Ducati, będzie mógł wziąć udział w cyklu 5 imprez Ducati Speed-Day, dwóch imprez Ducati Tour czy ich zimowej edycji - Ducati Winter Tour. O wszystkim można dowiedzieć się ze strony ducatitour.pl. Co więcej, Ducati Polska zapewniło nas, że w trakcie sezonu, imprez będzie przybywać! Pozostaje więc śledzić stronę i gratulować przyszłym uczestnikom wspaniałej, motocyklowej zabawy.

 

 

Od strony technicznej - strona przypomina produkty Ducati: jest funkcjonalna, ale i niezwykle efektowna wizualnie.

 

O wszelkich imprezach będziemy informować "na bieżąco".

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści