-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy motocykli - recenzje, opinie, zdjęcia i komentarze Długi dystans: skuter Barton Falcon 125 - zimowa dzielność #3 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Długi dystans: skuter Barton Falcon 125 - zimowa dzielność #3 test, opinie i oceny

Nasz Barton Falcon dzielnie radzi sobie z warunkami pogodowymi tej zimy, choć ta jest nad wyraz łaskawa. Co nie zmienia faktu, że mokro i wilgotnie jest niemal cały czas. Falcon zbliża się do 1000 km. Przebieg narasta w nieco wolniejszym tempie, niż się tego spodziewaliśmy, ale w sumie gdzie tu jeździć, gdy brudno i szaro?

Zimowy tragarz

 

Bez wątpienia przy okazji następnej wizyty w serwisie na przeglądzie okresowym poprosimy o baczne przyjrzenie się przedniej tarczy hamulcowej, gdyż czasem przy hamowaniu mamy wrażenie, że jest nieco krzywa. Zjawisko tym bardziej zastanawiające, że zdarza się tylko co jakiś czas.

 

 

Barton Falcon wyposażony w pojemny kufer stał się prawdziwym tragarzem. Ilość bagażu, jaki można na niego zapakować, jest imponująca. Dzięki wielkiemu kufrowi przestała doskwierać nieco ograniczona przestrzeń bagażowa pod siodłem, pod którym nie mieści się pełnowymiarowy kask. Za to sprytny schowek na drobiazgi na kolumnie kierownicy mieści sporo przydatnych, podręcznych rzeczy.


Zaskakująco dobrze Barton radzi sobie na ośnieżonych ulicach. Zupełnie standardowe opony nie raz udowodniły, że niewielka stodwudziestkapiątka jak Barton Falcon w zakorkowanym i zaśnieżonym mieście staje się najszybszym pojazdem.

Więcej o motocyklach Barton

Strony:

Pliki do pobrania

motogen_katalog_125.pdf
Katalog motocykli i skuterów 125

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor naczelny
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Barton Falcon 125 w teście długodystansowym

35
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści