Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Coca-Cola jako paliwo silnika benzynowego! Czy to się uda? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Coca-Cola jako paliwo silnika benzynowego! Czy to się uda?

Coca-Cola to bardzo uniwersalna ciecz, dostępna powszechnie i znajdująca różne zastosowania, głównie wewnątrzustrojowe, ale nie tylko. Coca-Colę pijemy zmrożoną i z lodem, dolewamy do drinków, stosujemy przeciwwymiotnie i w przypadku bólu brzucha. Ale colą także usuwamy rdzę, możemy nią odplamiać ubrania, łagodzić ugryzienia komarów, odkamieniać muszle klozetowe, a także domyć zabrudzone szkło. Amerykański yutuber postanowił sprawdzić, czy Coca-Cola ma jeszcze jedno, magiczne zastosowanie – czy potrafi zastąpić paliwo silnika benzynowego. Co wynikło z tego eksperymentu?

Niektórzy wierzą bardzo głęboko w magiczną moc Coca-Coli i jej wszechstronne zastosowanie. Jednym z taki ludzi jest na pewno youtuber kryjący się pod nickiem TechRax. Kąpał się już kiedyś w basenie ogrodowym wypełnionym colą, a teraz przyszedł czas na sprawdzenie zastosowania tego napoju jako paliwa alternatywnego. Do prawie pustego baku swojego BMW 325i z 2003 roku wlał więc 2 litry Coca-Coli. Co wydarzyło się później? Ile przejechał po zatankowaniu? Zobaczcie:

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści