Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Byliśmy na Ducati Speed Day Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Byliśmy na Ducati Speed Day

W poniedziałek odbyła się kolejna edycja Ducati Speed Day - czyli popularne wolne jazdy na Torze Poznań, ze szczególnym naciskiem na posiadaczy motocykli marki Ducati. Nie mogliśmy się powstrzymać i przetestowaliśmy dla Was kilka nowych modeli o których za jakiś czas przeczytacie na łamach Motogen.pl

Impreza okazała się naprawdę udana. Posiadacze Ducati mieli okazję rozpocząć przygodę z jazdą torową pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej Speed Day, posłuchać o optymalnej linii przejazdu, pozycji na motocyklu i w jaki sposób szybko i bezpiecznie przemieszczać się po Torze Poznań. Zaawansowani oddawali się przyjemności walki z czasem okrążenia i szlifowali podnóżki swoich maszyn.

 

 

 

 

 

 

Na uczestników czekał catering, możliwość zapoznania się z kilkoma modelami (Monster 1200 R, Panigale 959 czy Supersport S) oraz gadżety Ducati Polska. Licznie przybyli posiadacze maszyn z Bolonii wyglądali na zadowolonych, atmosfera była niezwykle przyjazna a kilometry wyjeżdżone na "przeźmierowskim" obiekcie z pewnością zaprocentują większą świadomością swojego motocykla na drodze.

 

Już wkrótce kolejne edycje Ducati Speed Day, na które serdecznie zapraszamy!!!

 

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści