Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Bóg i szatan, czyli cafe racery na bazie Virago 920 od Moose motodesign Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Bóg i szatan, czyli cafe racery na bazie Virago 920 od Moose motodesign

Bóg – Szatan walka dobra ze złem to kontrasty przyświecające twórcom z Moose motodesign podczas tworzenia cafe – racerów na bazie dwóch Yamah Virago 920. Jedna z nich pochodzi z 1982 roku, druga jest o rok młodsza.

Pojazdy powstały w Polsce, a ich styl można określić, jako „fighter racers”. Obydwie Virago są muskularne z wyeksponowanym silnikiem, niewielkim, zgrabnym siodłem z włoskiej skóry, w które wkomponowano reflektory w technologii LED. Mnóstwo klimatycznych dodatków wieńczą lusterka z wbudowanymi kierunkowskazami także w technologii LED.

 

 

Ciekawym dodatkiem są tylne amortyzatory Sachsa. W sylwetce dominuje także nieco uniesiony zbiornik paliwa oraz rozbudowane sety podnóżków. Doskonałym i ciekawym pomysłem jest krzyż w przednim reflektorze. Dzięki tym zabiegom mamy wrażenie obcowania z „panem ciemności” lub „królestwa niebieskiego” lewitującym nad drogą.

 

 

Wszystkie elementy konstrukcyjne na etapie budowy zostały starannie wyczyszczone oraz pomalowane kolorami białym i czarnym z gustownymi złotymi dodatkami. Motocykle mają minimalistyczny kształt oraz ilość detali, wszystko po to, aby nie odciągać uwagi kierowcy od wkomponowanych w półkę liczników KOSO. Przednie zawieszenia wraz z radialnymi zaciskami hamulcowymi pochodzą ze sportowych modeli Kawasaki.

Czy poczciwe Virago 920 podoba wam się w takim wcieleniu? Nam bardzo…

 

Obydwa motocykle macie szansę zobaczyć na targach motocyklowych Warsaw Motorcycle Show już w najbliższy weekend, na które wciąż macie szansę wygrać wejściówki w naszym konkursie na FB.

 

Źródło: https://www.facebook.com/moosemotodesign/

Zdjęcia: Marcin Bukowski / Moose motodesign

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści