Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Bezpłatne spotkania na torach Time Attack by Yamaha & Fiat Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Bezpłatne spotkania na torach Time Attack by Yamaha & Fiat

Yamaha Motor Polska wraz z dealerami zaprasza wszystkich Klientów do udziału w spotkaniach na torach, zwanych Time Attack by Yamaha & Fiat. Imprezy te mają na celu umożliwienie polskim motocyklistom jazdę po obiektach do tego przeznaczonych – bo gdzie, jak nie na torze podnosić swoje umiejętności?

Tym bardziej, gdy możemy to zrobić pod okiem profesjonalistów, a swoje postępy sprawdzać za pomocą pomiaru czasu. Ani początkowy poziom umiejętności, ani rodzaj i pojemność posiadanego przez Ciebie jednośladu nie mają tutaj znaczenia. Liczą się chęci i odrobina odwagi, by wjechać z Yamahą i Fiatem na tor! Zapisy na Time Attack prowadzą dealerzy Yamahy. Zapraszamy!

 

Zaledwie osiem dni zostało do najbliższej edycji Time Attack by Yamaha & Fiat zaplanowanej na 14 czerwca na Torze Łódź. Ten nowoczesny obiekt położony w pobliżu węzła autostradowego A1/A2, 15 km od Łodzi o długości 1,5 km jest świetnym miejscem do szlifowania swoich motocyklowych umiejętności pod okiem Andrzeja „Simpsona” Drzymulskiego, redaktora i wydawcy najstarszego w kraju magazynu branżowego „Świat Motocykli”, i Janusza Czai, wieloletniego organizatora imprez typu track day. Kolejne spotkania odbędą się na nitkach kartingowych w Bydgoszczy, Radomiu i ponownie w Słomczynie.

 

Harmonogram kolejnych spotkań Time Attack by Yamaha & Fiat:

 

  • 14.06.2018, Tor Łódź
  • 20.07.2018, Tor Bydgoszcz
  • 10.08.2018, Tor Radom
  • 14.09.2018, Tor Słomczyn

 

Nie masz doświadczenia torowego? To nawet lepiej! Możesz liczyć na spektakularne poprawienie swoich czasów i mega satysfakcję! Podkreślmy to jeszcze raz – nie ścigamy się z innymi uczestnikami Time Attack by Yamaha & Fiat. Wręcz przeciwnie – integrujemy się podczas amatorskich jazd z pomiarem czasu!

 

Chcesz wziąć udział w jednej z imprez z cyklu Time Attack by Yamaha & Fiat? Nic prostszego! Zgłoś się do swojego dealera Yamaha i odbierz zaproszenie. Dla klientów Yamahy uczestnictwo jest bezpłatne. Zapraszamy!

Zabawę na torach wspierają marki Fiat i Abarth, a redakcja Świata Motocykli objęła patronat nad całym cyklem.

Więcej o motocyklach Yamaha
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści