-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Benelli Kymco Keeway Rieju - nowości na Ptak Warsaw Expo 2-4 marca Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Benelli Kymco Keeway Rieju - nowości na Ptak Warsaw Expo 2-4 marca

Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze w tym roku targi motocyklowe. W całkowicie nowej lokalizacji – w Nadarzynie na południu od Warszawy – w halach Ptak Warsaw Expo, w dniach 2-4 marca, będziemy mogli zobaczyć motocyklowe nowości na sezon 2018 – między innymi takich marek jak: Benelli, Rieju, Kymco i Keeway, należących do oferty polskiego dystrybutora tych pojazdów – warszawskiego Motorlandu.

Targi to możliwość zapoznania się po raz pierwszy, na żywo z pojazdami, o których do tej pory tylko słyszeliśmy lub mogliśmy jedynie podziwiać je na zdjęciach. Każdy fan jednośladów, a przede wszystkim ten, kto planuje zakup nowego pojazdu w tym sezonie, powinien przyjrzeć się nowościom producentów na rok 2018. Wśród nich nie można przejść obojętnie obok oferty polskiego importera, firmy Motorland, która na nasz rynek sprowadza pojazdy renomowanych marek, takich jak: Benelli, Kymco, Rieju i Keeway. Na stoisku targowym tej firmy będziecie mogli podziwiać najnowsze modele ww. producentów, takie jak: Benelli Leoncino Trail, Benelli TRK 502X, Kymco Xciting S 400, Kymco AK 550, Kymco MXU 700 EPS, Rieju MRT PRO 50 Replica, Keeway K-Light 125 czy Keeway RKR 125.

 

Jak widzicie każdy znajdzie coś dla siebie! Firma Motorland zaprasza na swoje stoisko, na którym oprócz wymienionych nowości nie zabraknie także modeli dotychczasowo dostępnych w ofercie.

Więcej o motocyklach Benelli

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści