-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Bemowo Harley Days w Warszawie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Bemowo Harley Days w Warszawie

W ostatnią sobotę w Parku Górczewska w Warszawie odbyła się impreza dla fanów motocykli Harley-Davidson.

W ostatnią sobotę w Parku Górczewska w Warszawie odbyła się impreza dla fanów motocykli Harley-Davidson.


W Parku Górczewska w weekend zorganizowano piknik motocyklowy z maszynami amerykańskiej legendy w tle. Na miejsce stawiło się sporo jednośladów H-D i kierowców chętnych spotkać się i pobawić w gronie motocyklistów. Oprócz tradycyjnej na takich imprezach parady nie zabrakło także innych atrakcji zorganizowanych przez salon motocyklowy Liberator.


Na miejscu można było sprawdzić jak to jest odkręcić manetkę do oporu w motocyklu H-D (oczywiście bez jazdy samym jednośladem). Ta atrakcja, mimo że pozbawiona „wiatru we włosach”, przyciągała sporo ludzi, w tym najmłodszych, którzy nawet nie sięgali do podnóżków w motocyklu, jednak manetkę odkręcali aż do czerwonego pola. Oprócz tego chętni mogli przekonać się jak będzie wyglądał Harley-Davidson z akcesoryjnymi dodatkami – inna kierownica, inne siodło. Elementy były zamieniane na motocyklu szybko i sprawnie na oczach motocyklistów. Do „gotowej” maszyny można też było się przymierzyć i sprawdzić pozycję za sterami, kiedy na półkach spoczywała inna kierownica, a pod czterema literami znajdowało się inne siodło.


Chętni mieli także okazję zobaczyć pokazy ratowników medycznych czy w symulatorze dowiedzieć się na własnej skórze jak to jest uczestniczyć w wypadku samochodowym. Wszystkie te atrakcje zostały podlane ostrym muzycznym sosem.


Imprezę na Bemowie trzeba zaliczyć do udanych; może bardziej kameralnych, jednak przyjemniejszą od masowych „spędów” motocyklistów. Duże podziękowania należą się salonowi Liberator za starania i zorganizowanie ciekawej rozrywki, jak się okazało, nie tylko dla motocyklistów, ale także dzielnicy Bemowo, która chyba już na stałe polubiła się z motocyklistami i ich maszynami.
 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
oceń ten materiał:
Bemowo Harley Days w Warszawie Bemowo Harley Days
Bemowo Harley Days w Warszawie - fot. 2 Bemowo Harley Days
Bemowo Harley Days w Warszawie - fot. 3 Bemowo Harley Days
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści