-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Będzie nowy Triumph z linii Modern Classic. Hinckley wraca do korzeni Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Będzie nowy Triumph z linii Modern Classic. Hinckley wraca do korzeni

Triumph pracuje nad motocyklem, który będzie następcą kultowego modelu sprzed lat. Może to być druga, obok Scramblera 1200, nowość zaprezentowana podczas targów EICMA w Mediolanie.

Mowa o modelu Speed Twin – motocykl o tej nazwie produkowany był przez Brytyjczyków w latach 1938-1940 i 1947-1966. Producent chce zastosować podobny trik, jak w przypadku roadsterów Triple, gdzie mamy do czynienia z dwoma modelami – Speed i Street.

 

Speed Twin napędzany byłby pochodzącym z Thruxtona silnikiem o pojemności 1200 cm3 i mocy 97 KM. Informacje tej treści znalazły się w dokumentacji homologacyjnej, złożonej w CARB (California Air Resources Board), amerykańskim urzędzie ekologicznym.

 

W sieci kilkakrotnie pojawiały się już zdjęcia szpiegowskie motocykla. Stan zaawansowania konstrukcji wskazywał, że konstrukcja była bliska wersji produkcyjnej, może się zatem okazać, że model ten zobaczymy podczas zbliżających się targów EICMA w Mediolanie.

 

Więcej o motocyklach Triumph
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści