-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju BMW Heritage Festival w Warszawie - nowa jakość imprez lifestylowych Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

BMW Heritage Festival w Warszawie - nowa jakość imprez lifestylowych

W minioną sobotę odbył się po raz pierwszy w historii BMW Heritage Festival 2019 - impreza promująca styl życia, na który składają się między innymi klasyczne modele marki BMW.

Craftowe piwa, studia tatuażu, barber, producenci koszulek, customiserzy, świetna muzyka, mnóstwo pozytwnie, motocyklowo zakręconych ludzi oraz przede wszystkim klasyczne i przerobione motocykle spod znaku wirującego śmigła. Najciekawszym modelem był bezsprzedcznie Bird Cage, czyli zbudowany w Texasie z tytanowych rurek (134 elementy o średnicy 9mm) i silnika, który być może wkrótce trafi do nowego cruisera BMW, custom o zniewalającym wyglądzie. Całość nawiązuje do motocykli budowanych na przełomie lat 20 i 30 ubiegłego stulecia a moim zdaniem w jakiś sposób jest inspirowane także ówczesnymi konstrukcjami lotniczymi.

 

 

Ponadto zorganizowano wystawę przerobionych modeli BMW bazujących na seriach "K", "R" w różnych rocznikach i konfiguracjach. Ktoś nawet zdecydował się na "customizing" takich pojazdów jak R1200C (znany szerzej, jako pojazd Jamesa Bonda) lub R1200GS. Poezja!

 

 

Impreza miała genialną lokalizację. Hala Koszyki to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie. Wybudowana na początku XX wieku, remontowana kilka lat temu straciła swoją funkcję targową na rzecz klimatycznych lokalów gastronomiczno-lifestylowych.

 

"Bond" jako custom...

 

W naszym odczuciu klimat miejsca, motocykli i całej okołomotocyklowej otoczki sprawił, że sobotni wieczór okazał się wyjątkowo przyjemny. Kto nie spożywał alkoholu mógł skorzystać z jazd testowych modelami z serii "Heritage" pozostali bawić się przy dobrej muzyce i kosztować różnego rodzaju alkoholi.

 

Model "K" na grubo!

 

Ze swojej strony mamy nadzieję, że BMW w kolejnych latach będzie kontynuowało Warsaw Heritage Festival - trzeba jednak przyznać, że tegoroczną imprezę będzie ciężko przebić...

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści