-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes BMW G 310 R już od 310 zł miesięcznie! Taniej i łatwiej nigdy nie będzie! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

BMW G 310 R już od 310 zł miesięcznie! Taniej i łatwiej nigdy nie będzie!

Jeszcze niedawno nikt by nie uwierzył, że nowy motocykl BMW będzie można kupić za kwotę niższą niż 20 tys. zł. Teraz, ale tylko do 30 czerwca 2019 roku, cena na nowiutkie BMW G 310 R spada do 18 900 zł, a każdy, kto nie dysponuje w tej chwili taką kwotą, może skorzystać z niezwykle korzystnego leasingu którego miesięczna rata wynosi jedynie 310 zł netto… I to jeszcze nie koniec atrakcji!

BMW G 310 R to zwinny jednocylindrowy roadster, który jest idealnym pojazdem do rozpoczęcia przygody z marką BMW.

 

Idealny, bo nie wydrenuje kieszeni nawet średniozamożnego Kowalskiego. Cena? 18 900 zł, a rata miesięczna w programie leasingowym BMW 3easy Ride wynosi jedynie 310 zł netto, okres leasingu to 48 miesięcy, przy wpłacie wstępnej wynoszącej 0%, a kwocie wykupu 20% (oczywiście od ceny 15 366 zł netto). Wszelkie szczegóły tej atrakcyjnej oferty znajdziecie u swojego Dealera BMW Motorrad.

 

Dobra cena i atrakcyjny leasing to nie wszystko! Jeżeli zdecydujesz się na zakup motocykla z puli pojazdów wyprodukowanych według specyfikacji zamówionej przez importera, dodatkowo otrzymasz kask BMW lub voucher na szkolenie w lokalnej szkole doskonalenia techniki jazdy w kwocie do 1700 zł brutto.

 

Nie czekaj! Skontaktuj się już dziś ze swoim Dealerem BMW lub odwiedź targi Motor Show Poznań w celu umówienia jazdy próbnej i zarezerwowania promocyjnego egzemplarza BMW G 310 R!

 

Więcej szczegółów na stronie BMW Motorrad

 

Więcej o motocyklach BMW
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści