Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Aprilia - nowa oferta i reaktywacja marki w Polsce Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Aprilia - nowa oferta i reaktywacja marki w Polsce

Od początku tego roku markę Aprilia na polskim rynku reprezentuje Inter Cars S.A. Dzięki doświadczeniu tej firmy i jej doskonałemu zapleczu logistycznemu, możemy liczyć na przełom w dystrybucji oraz dostępności pojazdów i części zamiennych. Zwiększy się również liczba punktów dealerskich oraz serwisowych. Wszystko to dla obecnych oraz przyszłych klientów tej włoskiej marki.

Już dostępne są pierwsze motocykle rocznika 2018 z bardzo szerokiego portfolio marki Aprilia. Gama pojazdów włoskiego producenta zadowoli każdego fana nowoczesnych, dynamicznych i świetnie prowadzących się jednośladów.

 

Przegląd spektrum pojazdów większej pojemności rozpocznijmy od Shivera – to motocykl niezwykle przyjazny, poręczny, niedrogi, uniwersalny i z charakterem. Tuono – to prawdziwy zawadiaka, który poza uniwersalnością w mieście i trasie dostarczy adrenaliny na track dayach (jest dostępny w wersji Standard i fabrycznie stuningowanej, oznaczonej, elektryzującym każdego fana marki, przydomkiem Factory). Kolejnym motocyklem, który wyróżnia się w tegorocznej ofercie, jest Aprilia RSV4 - bezkonkurencyjny superbike występujący w wielu wersjach, włącznie z replikami pojazdów biorących udział w światowych seriach wyścigowych. Dopełnieniem oferty jest funbike Dorsoduro 900 – pojazd łączący cechy supermoto i seryjnego streetfightera – nie znamy bardziej poręcznego i sprawdzającego się w korkach modelu tej pojemności silnika.

 

Ale to nie wszystko, bowiem sportowy charakter i ducha marki można odkryć także w pojazdach z mniejszymi silnikami (Aprilia jest potentatem w produkcji motocykli i skuterów o pojemnościach od 50-125ccm) od których rozpoczyna się przygodę z motocyklami. Przykładem mogą być modele RS4 Tuono 125 oraz RS125, oparte na wspólnych rozwiązaniach technicznych, ale różniących się charakterem. RS4 Tuono 125 to miejski, agresywny, poręczny i niezwykle precyzyjnie prowadzący się naked; RS125 zaś jest pojazdem stricte sportowym. Świetne zestrojenie zawieszeń i doskonałe hamulce ułatwią wykorzystanie potencjału jego silnika.

 

Warto pamiętać, że na konstrukcjach Aprilli właśnie, tacy zawodnicy jak: Max Biaggi, Valentino Rossi, Loris Capirossi czy Jorge Lorenzo zdobywali swoje mistrzowskie tytuły. Aprilia zdobyła 19 tytułów w klasyfikacji konstruktorów w niższych klasach MotoGP (dziewięć w 250 ccm oraz dziesięć w 125 ccm), a w najwyższej jest obecna od 2015 roku i sukcesywnie rozwija swój królewski, wyścigowy model RS-GP.

 

Marka jest aktywna także w serii WSBK, co potwierdz czterokrotnie zdobyte mistrzostwo w klasyfikacji producentów. Identyczną liczbę tytułów wywalczyła także w serii supermoto (dwukrotnie w klasie S1 i dwukrotnie w klasie S2).

 

Sukcesy osiągane w różnych dyscyplinach sportu motocyklowego, w przypadku Aprilii, przekładają się na umiejętność tworzenia motocykli o doskonałych osiągach, świetnym prowadzeniu i takich, które dadzą kierowcy prawdziwą przyjemność z dynamicznej jazdy. Bez względu na to, czy będzie to sport, naked czy supermoto. Marka Aprilia tworzy i rozwija pojazdy dla mistrzów – obecnych i tych przyszłych. Teraz także ty możesz skorzystać z jej potencjału.

 

Dzięki potężnemu zapleczu logistycznemu i wsparciu Piaggio Group oraz dystrybucji organizowanej przez europejskiego, motoryzacyjnego potenata – firmę Inter Cars, bez problemu kupisz i będziesz serwisował swój wymarzony pojazd, oczywiście marki Aprilia…

 

Więcej o motocyklach Aprilia

Tagi

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści