-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Gadżety motocyklowe Adrenaline dla niej i dla niego Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Gadżet

Adrenaline dla niej i dla niego

Adrenaline w swojej nowej kolekcji na 2015 r. kusi nie tylko zaletami użytkowymi, lecz także cenami, które nie wydrenują naszych portfeli. Oto dwie propozycje dla kobiety i dla mężczyzny.

Kurtka damska Adrenaline Love Ride

Kurtka dla kobiet, które naprawdę kochają jazdę. Zaprojektowano ją, aby maksymalnie chronić i jednocześnie podkreślać kobiece walory. Materiał wierzchni to Poliester 600D, a wypinana wodoodporna membrana Reissa zintegrowana z podpinką ocieplającą przyda się w chłodniejsze i dżdżyste dni. W cieplejsze dni przydadzą się wloty wentylacyjne, zapewniające chłodzenie wewnątrz kurtki. Fabrycznie montowane są w niej ochraniacze ramion, łokci i pleców z certyfikatem CE. Cena 369 zł.

Kurtka męska Sola

Męska kurtka Sola. Białe i czerwone akcenty kolorystyczne nadają jej ciekawego sportowego stylu. Zupełnie nowe rozwiązania konstrukcyjne i najwyższej jakości wykończenie czynią z niej niezwykle ciekawą propozycję. To czołowy model wśród tekstylnych kurtek z tego pułapu cenowego. Ubiór posiada membranę wodoodporną oraz wypinaną podpinkę ocieplającą. Wloty wentylacyjne rozmieszczone na klatce piersiowej oraz duży wylot na plecach zapewniają optymalne chłodzenie w cieplejsze dni. Fabrycznie montowane są w niej ochraniacze ramion, łokci i pleców z certyfikatem CE. Cena 299 zł.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Kurtki motocyklowe Adrenaline: damska Love Ride i męska Sola Kurtki motocyklowe Adrenali...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści