-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - relacja [+wideo] Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów - relacja [+wideo]

Warszawskie targi, które już od kilku lat odbywają się w halach MT Polska przy ulicy Marsa stanowią inaugurację polskiego zestawu imprez motocyklowych, na których możemy się zapoznać z nowościami na nadchodzący sezon.

Już teraz wiemy, że przez trzy dni targów imprezę odwiedziło tylko 17.200 osób, co stanowi kolejny rok spadku frekwencji i ogólnie najgorszy wynik biorąc pod uwagę statystyki z sześciu dotychczasowych edycji. Rok temu było 20.000 osób, podczas pierwszej edycji - 25.000, a najlepsze lata dochodziły do 30.000 zwiedzających.

 

Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Co usłyszeliśmy od ludzi z branży? Czy rynek motocyklowy idzie ku dobremu, czy nadciąga totalne załamanie? Przemyślenia na ten temat znajdziecie w podsumowaniu, tymczasem sprawdźcie co zwiedzający mogli zobaczyć na miejscu:

 

 

VI edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w liczbach: 8.000 mkw powierzchni wystawienniczej, 83 akredytowanych dziennikarzy, 57 wystawców, 25 zł za bilet, 3 dni trwania imprezy.

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Wystawa Motocykli i Skuterów Warszawa 2014

163
zdjęcia
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści